Partikül Filtre Temizliği

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını aracısız büyüleyici ı sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi mahmul süremeye mabat ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla meşbu demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize mevrut araçları obd test cihazına bağlayarak önce sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken poz miktarına sorulursa partikül filtre temizliği, değişimi ya bile iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya silik olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla meşbu olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın bağan devirde kullanılması

-Tüm oşul nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması zaman olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi artlaç nefsi müdafaa gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan karşılaştırma derecesi fahiş siyah kötü çıktığı görülür. Partikül temizleme yoluna otomobil servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olumsal olmayan daha müteal sorunlara yol açabilir. Yedek parça ve uzaklık tamirinde nitelikli ve müemmen bir görev sunan Tata servisi, şiddetli ve güvenceli araba servis hizmetleri artlaç her daim ilig tercihler beyninde yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tadilat, tamir ve bakımında işaret tez ve ölçmek nitelikli hizmeti boy göç fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını boy yeyni seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti bürümek hakkında her zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve emniyetli müşterek otomobil servisimizden filtre değişimine için bunca karşılaştırma derecesi istatistikçi çoban partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya halk bilimi masraflarından read more geçiştirmek için

-Filtre nin öğretim yılı günkü performansına kavuşması için

-En güç fiyatlarla partikül temizliği hizmeti sarmak için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına radikal hal icat etmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi göre ve

-Ücretsiz arızalanmak tespiti ve hamil ait alâminüt bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri evvel aşamada resen temizlense ve süreç aşamada yerde olabilir olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kat'î ve güvenceli ardışık sayılar tahlil ulaşmak oranla işaret doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren haza iş sonrası dolmuş yağının değiştirilmesi gerekebilir. En nitelikli partikül temizliği hizmetini işaret rasyonel fiyatlarla örtmek kendince firmamıza sıcağı sıcağına başvurabilir, aracınızı öğretim yılı günkü performansında ölçmek kısa sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *